Ing. Jiří Dejnožka
+420 731 598 271
dejnozka@mig.cz
MIG s.r.o.
MIG s.r.o.
+420 731 598 270
mig@mig.cz

Počet inzerátů 8

Řadit podle:
Prodej garážového stání 14 m², Brno
Prodej garážového stání 14 m², Brno
Prodej garážového stání 14 m², Brno

Prodej garážového stání 14 m², Brno

750 000 Kč (53 571 Kč za m²)
  • Typ garážové stání
  • Plocha 14 m²
Pronájem obchodního prostoru 88 m², Syrovice
Pronájem obchodního prostoru 88 m², Syrovice
Pronájem obchodního prostoru 88 m², Syrovice

Pronájem obchodního prostoru 88 m², Syrovice

15 000 Kč za měsíc (2 045 Kč za m²/rok)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 88 m²
Pronájem kanceláře 159 m², Brno - Veveří
Pronájem kanceláře 159 m², Brno - Veveří
Pronájem kanceláře 159 m², Brno - Veveří

Pronájem kanceláře 159 m², Brno - Veveří

45 330 Kč za měsíc (3 421 Kč za m²/rok)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 159 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Zábrdovice

Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Zábrdovice

6 360 000 Kč (141 333 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 45 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 1+kk 36 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 1+kk 36 m², Brno - Zábrdovice

Prodej bytu 1+kk 36 m², Brno - Zábrdovice

5 320 000 Kč (147 778 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 36 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice

Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice

6 470 000 Kč (140 652 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice

Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice

6 570 000 Kč (142 826 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej skladu 28 m², Brno - Zábrdovice
Prodej skladu 28 m², Brno - Zábrdovice
Prodej skladu 28 m², Brno - Zábrdovice

Prodej skladu 28 m², Brno - Zábrdovice

900 000 Kč (32 143 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 28 m²
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt