Počet inzerátů
198
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 825 m², Jihlava
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
825 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Velké Meziříčí
6 000 Kč za měsíc
(2 880 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem skladu 1 000 m², Kožichovice
dohodou
Typ
sklady
Plocha
1 000 m²
Pronájem kanceláře 29 m², Chotěboř
2 800 Kč za měsíc
(1 159 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
29 m²
Pronájem obchodního prostoru 66 m², Ledeč nad Sázavou
9 500 Kč za měsíc
(1 727 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
66 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 602 m², Cikháj
9 390 000 Kč
(15 598 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
602 m²
Pronájem výrobního prostoru 31 381 m², Velká Bíteš
info v RK
Typ
výroba
Plocha
31 381 m²
Pronájem výrobního prostoru 6 928 m², Velká Bíteš
info v RK
Typ
výroba
Plocha
6 928 m²
Pronájem skladu 13 000 m², Lavičky
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
13 000 m²
Pronájem skladu 13 000 m², Lavičky
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
13 000 m²
9
10
11
12
13