Počet inzerátů
1 421
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 31 m², Praha - Střížkov
6 119 145 Kč
(197 392 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
31 m²
Pronájem kanceláře 17 m², Praha - Karlín
300 Kč za m²/měsíc
(3 600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
17 m²
Pronájem kanceláře 117 m², Praha 8
25 600 Kč za měsíc
(2 626 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
117 m²
Prodej bytu 4+kk 163 m², Praha - Karlín
35 900 000 Kč
(220 245 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
163 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Karlín
13 490 000 Kč
(217 581 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Pronájem kanceláře 208 m², Praha - Nusle
15,80 EUR za m²/měsíc
(190 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
208 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Praha - Karlín
14 950 000 Kč
(223 134 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Pronájem kanceláře 537 m², Praha - Nusle
18,04 EUR za m²/měsíc
(216 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
537 m²
Pronájem kanceláře 456 m², Praha - Vysočany
14,50 EUR za m²/měsíc
(174 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
456 m²
Prodej obchodního prostoru 126 m², Praha 8
12 490 000 Kč
(99 127 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
126 m²
91
92
93
94
95