Praha

Počet inzerátů 1 420

Řadit podle:
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha

Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha

12 880 000 Kč (189 412 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 68 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha

9 010 000 Kč (183 878 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk

9 090 000 Kč (197 609 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 51 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 51 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 51 m², Praha - Kamýk

8 840 000 Kč (173 333 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 51 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk

9 750 000 Kč (195 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha

8 510 000 Kč (185 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 46 m²
Pronájem kanceláře 135 m², Praha - Košíře
Pronájem kanceláře 135 m², Praha - Košíře
Pronájem kanceláře 135 m², Praha - Košíře

Pronájem kanceláře 135 m², Praha - Košíře

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 135 m²
Pronájem kanceláře 257 m², Praha - Košíře
Pronájem kanceláře 257 m², Praha - Košíře
Pronájem kanceláře 257 m², Praha - Košíře

Pronájem kanceláře 257 m², Praha - Košíře

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 257 m²
Pronájem kanceláře 82 m², Praha - Vinohrady
Pronájem kanceláře 82 m², Praha - Vinohrady
Pronájem kanceláře 82 m², Praha - Vinohrady

Pronájem kanceláře 82 m², Praha - Vinohrady

33 000 Kč za měsíc (4 829 Kč za m²/rok)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 82 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Žižkov
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Žižkov
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Žižkov

Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Žižkov

9 994 902 Kč (185 091 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²

  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt