Počet inzerátů
556
Od nejdražšího
Pronájem skladu 737 m², Plzeň
dohodou
Typ
sklady
Plocha
737 m²
Pronájem výrobního prostoru 14 120 m², Klatovy
dohodou
Typ
výroba
Plocha
14 120 m²
Pronájem skladu 1 582 m², Tisová - Lhotka
70 Kč za m²/měsíc
(840 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 582 m²
Pronájem skladu 332 m², Plzeň 8-Černice
dohodou
Typ
sklady
Plocha
332 m²
Prodej obchodního prostoru 82 m², Železná Ruda
6 150 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
82 m²
Prodej obchodního prostoru 238 m², Železná Ruda
15 470 000 Kč
(65 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
238 m²
Pronájem skladu 15 000 m², Stříbro
info v RK
Typ
sklady
Plocha
15 000 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Stříbro
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Klatovy II
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem skladu 15 000 m², Klatovy II
info v RK
Typ
sklady
Plocha
15 000 m²
27
28
29
30
31