Počet inzerátů
556
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 28 m², Domažlice
3 400 Kč za měsíc
(1 457 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
28 m²
Prodej zemědělského objektu 1 446 m², Mrákov
9 490 000 Kč
(6 563 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 446 m²
Prodej zemědělského objektu 4 026 m², Černovice
12 990 000 Kč
(3 227 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
4 026 m²
Prodej zemědělského objektu 2 793 m², Štichov
2 199 000 Kč
(787 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 793 m²
Pronájem skladu 120 m², Hrádek
13 000 Kč za měsíc
(1 300 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
120 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej výrobního prostoru 762 m², Merklín
7 800 000 Kč
(10 236 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
762 m²
Prodej výrobního prostoru 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
900 m²
Prodej výrobního prostoru 377 m², Potvorov
8 900 000 Kč
(23 607 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
377 m²
Prodej restaurace 28 m², Rokycany
621 000 Kč
(22 179 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
28 m²
1
2
3
4
5