Počet inzerátů
186
Od nejdražšího
Pronájem skladu 14 100 m², Dašice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
14 100 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 159 m², Dříteč
11 439 372 Kč
(71 946 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
159 m²
Pronájem obchodního prostoru 450 m², Ústí nad Orlicí
1 305 000 Kč za rok
(2 900 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
450 m²
Prodej obchodního prostoru 1 000 m², Ústí nad Orlicí
25 750 000 Kč
(25 750 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 000 m²
Pronájem obchodního prostoru 155 m², Chrudim
35 000 Kč za měsíc
(2 710 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
155 m²
Pronájem skladu 8 000 m², Pardubice - Rosice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
8 000 m²
Pronájem kanceláře 23 m², Svitavy
5 500 Kč za měsíc
(2 870 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
23 m²
Prodej skladu 40 m², Ústí nad Orlicí
1 545 000 Kč
(38 625 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
40 m²
Prodej kanceláře 120 m², Letohrad
4 390 000 Kč
(36 583 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
120 m²
Pronájem kanceláře 61 m², Chrudim
8 000 Kč za měsíc
(1 574 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
61 m²
15
16
17
18
19