Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 106 m², Nebanice
3 500 000 Kč
(33 019 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
106 m²
Pronájem výrobního prostoru 801 m², Hroznětín
60 000 Kč za měsíc
(899 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
801 m²
Pronájem výrobního prostoru 6 012 m², Otovice
info v RK
Typ
výroba
Plocha
6 012 m²
Prodej činžovního domu 219 m², Bečov nad Teplou
16 480 000 Kč
(75 251 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
219 m²
Pronájem obchodního prostoru 157 m², Karlovy Vary
15 000 Kč za měsíc
(1 147 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
157 m²
Pronájem skladu 89 m², Karlovy Vary
15 000 Kč za měsíc
(2 022 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
89 m²
Prodej činžovního domu 312 m², Luby
1 899 000 Kč
(6 087 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
312 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 700 m², Odrava
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
700 m²
Prodej činžovního domu 600 m², Lázně Kynžvart
30 000 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
600 m²
Prodej restaurace 147 m², Mariánské Lázně
6 650 000 Kč
(45 238 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
147 m²
8
9
10
11
12