Počet inzerátů
318
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 249 m², Jáchymov
4 399 000 Kč
(17 667 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
249 m²
Pronájem obchodního prostoru 35 m², Mariánské Lázně
8 000 Kč za měsíc
(2 743 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
35 m²
Prodej činžovního domu 340 m², Cheb - Háje
9 999 000 Kč
(29 409 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
340 m²
Pronájem obchodního prostoru 600 m², Ostrov
50 000 Kč za měsíc
(1 000 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
600 m²
Prodej restaurace 140 m², Nová Role
3 920 000 Kč
(28 000 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
140 m²
Prodej výrobního prostoru 4 256 m², Kynšperk nad Ohří
info v RK
Typ
výroba
Plocha
4 256 m²
Prodej skladu 4 256 m², Kynšperk nad Ohří
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 256 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Karlovy Vary
25 750 000 Kč
(36 786 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
Pronájem skladu 38 800 m², Ostrov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
38 800 m²
Prodej komerční nemovitosti 464 m², Karlovy Vary - Stará Role
11 900 000 Kč
(25 647 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
464 m²
24
25
26
27
28