Počet inzerátů
318
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 800 m², Jáchymov - Suchá
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
800 m²
Prodej zemědělského objektu 350 m², Kraslice
4 590 000 Kč
(13 114 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
350 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 43 069 m², Valeč
14 500 000 Kč
(337 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
43 069 m²
Prodej obchodního prostoru 562 m², Stružná
14 900 000 Kč
(26 512 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
562 m²
Prodej výrobního prostoru 562 m², Stružná
14 900 000 Kč
(26 512 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
562 m²
Prodej obchodního prostoru 120 m², Nová Role
40 170 000 Kč
(334 750 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Pronájem kanceláře 31 m², Karlovy Vary
7 403 Kč za měsíc
(2 866 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
31 m²
Prodej obchodního prostoru 121 m², Aš
1 800 000 Kč
(14 876 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
121 m²
Prodej obchodního prostoru 88 m², Mariánské Lázně
4 500 000 Kč
(51 136 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
88 m²
Prodej činžovního domu 489 m², Jáchymov
5 999 000 Kč
(12 268 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
489 m²
23
24
25
26
27