Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 19 m², Vimperk
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
19 m²
Pronájem skladu 20 660 m², České Budějovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
20 660 m²
Pronájem skladu 4 150 m², České Budějovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 150 m²
Pronájem skladu 6 292 m², Tábor
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 292 m²
Pronájem skladu 5 455 m², České Budějovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 455 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 306 m², Kvilda
25 990 000 Kč
(84 935 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
306 m²
Pronájem skladu 7 800 m², Chotoviny - Liderovice
dohodou
Typ
sklady
Plocha
7 800 m²
Pronájem výrobního prostoru 1 850 m², Jindřichův Hradec - Otín
55 Kč za m²/měsíc
(660 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
1 850 m²
Pronájem kanceláře 225 m², České Budějovice 4
18 750 Kč za měsíc
(1 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
225 m²
Pronájem skladu 198 m², České Budějovice 4
16 500 Kč za měsíc
(1 000 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
198 m²
17
18
19
20
21