Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 2 181 m², Písek
35 000 000 Kč
(16 048 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
2 181 m²
Pronájem kanceláře 12 m², České Budějovice 4
2 500 Kč za měsíc
(2 500 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
12 m²
Prodej činžovního domu 600 m², Vimperk I
17 000 000 Kč
(28 333 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
600 m²
Pronájem skladu 100 m², Tábor
6 000 Kč za měsíc
(720 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
100 m²
Prodej činžovního domu 867 m², Tábor
59 990 000 Kč
(69 193 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
867 m²
Prodej obchodního prostoru 500 m², Rudolfov
19 900 000 Kč
(39 800 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
500 m²
Prodej komerční nemovitosti 39 598 m², Strážný
dohodou
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
39 598 m²
Prodej činžovního domu 560 m², Vimperk I
16 090 000 Kč
(28 732 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
560 m²
Pronájem skladu 575 m², Radošovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
575 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 220 m², Český Krumlov
15 000 000 Kč
(68 182 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
220 m²
16
17
18
19
20