Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 2 752 m², Veselí nad Lužnicí
18 000 000 Kč
(6 541 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 752 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 180 m², Černá v Pošumaví
6 990 000 Kč
(38 833 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
180 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 254 m², Týn nad Vltavou
3 200 000 Kč
(12 598 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
254 m²
Pronájem kanceláře 15 m², České Budějovice 7
1 800 Kč za měsíc
(1 440 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
15 m²
Prodej kanceláře 69 m², Tábor
4 490 000 Kč
(65 072 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
69 m²
Prodej obchodního prostoru 263 m², Dačice - Dolní Němčice
2 495 000 Kč
(9 487 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
263 m²
Prodej výrobního prostoru 2 500 m², Strmilov
17 200 000 Kč
(6 880 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 500 m²
Pronájem obchodního prostoru 123 m², Tábor
13 900 Kč za měsíc
(1 356 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
123 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 881 m², Strážný
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
881 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 848 m², Strážný
39 000 000 Kč
(21 104 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 848 m²
10
11
12
13
14