Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Prodej restaurace 320 m², Protivín
12 500 000 Kč
(39 063 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
320 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice
3 800 000 Kč
(140 741 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
4 800 000 Kč
(117 073 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
4 900 000 Kč
(119 512 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice
3 650 000 Kč
(152 083 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 217 m², Benešov nad Černou
23 750 000 Kč
(109 447 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
217 m²
Prodej apartmánu 346 m², Hranice
6 300 000 Kč
(18 208 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
346 m²
Prodej restaurace 297 m², Boršov nad Vltavou
9 490 000 Kč
(31 953 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
297 m²
Prodej obchodního prostoru 316 m², Šumavské Hoštice
10 990 000 Kč
(34 778 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
316 m²
Pronájem kanceláře 27 m², České Budějovice 1
7 500 Kč za měsíc
(3 333 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
27 m²
9
10
11
12
13