Blog
Komerční obchodní prostory Jihočeský kraj
Počet inzerátů
35
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 316 m², Šumavské Hoštice
10 990 000 Kč
(34 778 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
316 m²
Prodej obchodního prostoru 263 m², Dačice - Dolní Němčice
2 495 000 Kč
(9 487 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
263 m²
Pronájem obchodního prostoru 123 m², Tábor
13 900 Kč za měsíc
(1 356 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
123 m²
Prodej obchodního prostoru 80 m², České Velenice
5 750 000 Kč
(71 875 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
80 m²
Prodej obchodního prostoru 4 001 m², Veselí nad Lužnicí
21 990 000 Kč
(5 496 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
4 001 m²
Pronájem obchodního prostoru 477 m², České Budějovice
230 Kč za m²/měsíc
(2 760 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
477 m²
Pronájem obchodního prostoru 484 m², Čestice
15 000 Kč za měsíc
(372 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
484 m²
Prodej obchodního prostoru 500 m², Rudolfov
19 900 000 Kč
(39 800 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
500 m²
Prodej obchodního prostoru 337 m², Protivín
6 250 000 Kč
(18 546 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
337 m²
Prodej obchodního prostoru 340 m², Bechyně
11 684 000 Kč
(34 365 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
340 m²
1
2
3
4