Blog
Komerční obchodní prostory Jihočeský kraj
Počet inzerátů
34
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 44 m², Malšice
4 900 Kč za měsíc
(1 336 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
44 m²
Prodej obchodního prostoru 300 m², Opařany - Oltyně
6 500 000 Kč
(21 667 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
300 m²
Pronájem obchodního prostoru 89 m², České Budějovice
51 430 Kč za měsíc
(6 934 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
89 m²
Pronájem obchodního prostoru 477 m², České Budějovice
230 Kč za m²/měsíc
(2 760 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
477 m²
Prodej obchodního prostoru 50 m², České Budějovice
3 590 000 Kč
(71 800 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
50 m²
Pronájem obchodního prostoru 53 m², Písek
10 000 Kč za měsíc
(2 264 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
53 m²
Prodej obchodního prostoru 53 m², Písek
3 364 000 Kč
(63 472 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
53 m²
Prodej obchodního prostoru 615 m², České Budějovice
33 660 000 Kč
(54 732 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
615 m²
Pronájem obchodního prostoru 40 m², Hrdějovice
9 000 Kč za měsíc
(2 700 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
40 m²
Prodej obchodního prostoru 316 m², Šumavské Hoštice
10 990 000 Kč
(34 778 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
316 m²
1
2
3
4