Počet inzerátů
183
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 129 m², Žďár nad Sázavou
5 490 000 Kč
(42 558 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
129 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 090 m², Skorotice - Chlébské
6 395 000 Kč
(5 867 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 090 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 090 m², Skorotice - Chlébské
6 395 000 Kč
(5 867 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 090 m²
Pronájem skladu 469 m², Pelhřimov
20 000 Kč za měsíc
(512 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
469 m²
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
4 980 000 Kč
(47 429 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
105 m²
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
12 950 000 Kč
(30 981 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
418 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
4 750 000 Kč
(5 278 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej obchodního prostoru 293 m², Třebíč
16 500 000 Kč
(56 314 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
293 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 250 m², Milíčov
3 199 000 Kč
(12 796 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
250 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Jihlava
8 000 000 Kč
(111 111 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
3
4
5
6
7