Počet inzerátů
973
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 459 m², Nupaky
250 Kč za m²/měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
459 m²
Pronájem výrobního prostoru 22 455 m², Benátky nad Jizerou
dohodou
Typ
výroba
Plocha
22 455 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 076 m², Okrouhlo
48 000 000 Kč
(44 610 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 076 m²
Pronájem výrobního prostoru 19 200 m², Velký Osek
dohodou
Typ
výroba
Plocha
19 200 m²
Pronájem kanceláře 38 m², Rakovník I
8 000 Kč za měsíc
(2 526 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
38 m²
Prodej obchodního prostoru 900 m², Čáslav
17 500 000 Kč
(19 444 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
900 m²
Prodej skladu 1 598 m², Dolní Břežany
87 000 000 Kč
(54 443 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 598 m²
Pronájem skladu 2 600 m², Jinočany
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 600 m²
Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice
18 490 000 Kč
(26 227 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
705 m²
Prodej obchodního prostoru 972 m², Kly
24 990 000 Kč
(25 710 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
972 m²
3
4
5
6
7