Počet inzerátů
2
Co?
Komerční (Činžovní dům)
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 618 m², Orlová
10 605 000 Kč
(17 160 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
618 m²
Prodej činžovního domu 211 m², Bohumín
4 499 000 Kč
(21 322 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
211 m²