Počet inzerátů
1 003
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 658 m², Brno - Žabovřesky
14 EUR za m²/měsíc
(168 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
658 m²
Pronájem kanceláře 1 000 m², Brno - Ponava
14,50 EUR za m²/měsíc
(174 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 000 m²
Pronájem kanceláře 700 m², Brno - Královo Pole
12,50 EUR za m²/měsíc
(150 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
700 m²
Pronájem kanceláře 1 385 m², Brno - Královo Pole
12,50 EUR za m²/měsíc
(150 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 385 m²
Pronájem kanceláře 505 m², Brno-město
160 000 Kč za měsíc
(3 802 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
505 m²
Pronájem kanceláře 235 m², Brno-jih
33 255 Kč za měsíc
(1 698 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
235 m²
Pronájem kanceláře 235 m², Brno-jih
33 255 Kč za měsíc
(1 698 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
235 m²
Pronájem kanceláře 124 m², Brno - Trnitá
27 627 Kč za měsíc
(2 674 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
124 m²
Prodej skladu 381 m², Brno
20 990 750 Kč
(55 094 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
381 m²
Prodej výrobního prostoru 381 m², Brno
20 990 750 Kč
(55 094 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
381 m²
69
70
71
72
73