Počet inzerátů
1 000
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 41 m², Brno - Slatina
265 Kč za m²/měsíc
(3 180 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
41 m²
Pronájem skladu 200 m², Brno
25 000 Kč za měsíc
(1 500 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 301 m², Brno - Trnitá
1 500 Kč za m²/rok
Typ
kanceláře
Plocha
301 m²
Pronájem skladu 2 300 m², Brno - Slatina
1 620 Kč za m²/rok
Typ
sklady
Plocha
2 300 m²
Pronájem výrobního prostoru 3 047 m², Brno-město
350 000 Kč za měsíc
(1 378 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
3 047 m²
Pronájem skladu 166 m², Brno - Židenice
1 800 Kč za m²/rok
Typ
sklady
Plocha
166 m²
Prodej kanceláře 70 m², Brno - Zábrdovice
5 250 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
70 m²
Pronájem kanceláře 19 m², Brno-střed
3 630 Kč za měsíc
(2 293 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
19 m²
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice
6 988 500 Kč
(95 733 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice
7 585 000 Kč
(96 013 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
79 m²
13
14
15
16
17