Počet inzerátů
87
Od nejdražšího
Pronájem výrobního prostoru 5 000 m², Údlice
dohodou
Typ
výroba
Plocha
5 000 m²
Pronájem obchodního prostoru 36 m², Chomutov
9 500 Kč za měsíc
(3 167 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
36 m²
Pronájem skladu 850 m², Chomutov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
850 m²
Pronájem skladu 1 244 m², Chomutov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 244 m²
Pronájem skladu 1 864 m², Chomutov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 864 m²
Pronájem skladu 6 116 m², Chomutov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 116 m²
Pronájem skladu 5 307 m², Chomutov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 307 m²
Pronájem skladu 14 000 m², Chomutov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
14 000 m²
Prodej obchodního prostoru 51 m², Chomutov
1 121 000 Kč
(21 980 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
51 m²
Pronájem skladu 4 300 m², Jirkov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 300 m²
4
5
6
7
8