Počet inzerátů
935
Od nejdražšího
Pronájem výrobního prostoru 158 m², Brno-sever
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
158 m²
Pronájem skladu 158 m², Brno-sever
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
158 m²
Pronájem kanceláře 141 m², Brno-město
38 000 Kč za měsíc
(3 234 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
141 m²
Pronájem výrobního prostoru 22 500 m², Brno
dohodou
Typ
výroba
Plocha
22 500 m²
Pronájem kanceláře 160 m², Brno - Ponava
16,50 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
160 m²
Pronájem kanceláře 80 m², Brno - Ponava
16,50 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
80 m²
Pronájem skladu 34 m², Brno-Komín
info v RK
Typ
sklady
Plocha
34 m²
Pronájem výrobního prostoru 105 m², Brno - Horní Heršpice
208 Kč za m²/měsíc
(2 496 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
105 m²
Pronájem kanceláře 64 m², Brno - Komárov
25 300 Kč za měsíc
(4 744 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
64 m²
Pronájem obchodního prostoru 32 m², Brno
16 000 Kč za měsíc
(6 000 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
32 m²
42
43
44
45
46