Počet inzerátů
16
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 293 m², Třebíč
16 500 000 Kč
(56 314 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
293 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
3 150 000 Kč
(31 818 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
99 m²
Prodej komerční nemovitosti 838 m², Třebíč
17 420 000 Kč
(20 788 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
838 m²
Prodej obchodního prostoru 560 m², Třebíč - Borovina
6 800 000 Kč
(12 143 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
560 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Moravské Budějovice - Vranín
7 990 000 Kč
(8 878 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej činžovního domu 1 179 m², Želetava
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
1 179 m²
1
2