Chci koupit Kraj Vysočina

Počet inzerátů 55

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 161 902 Kč (109 031 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

4 324 380 Kč (98 281 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč

3 183 579 Kč (113 699 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

4 388 430 Kč (99 737 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 507 136 Kč (120 936 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky

Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky

info v RK
  • Typ ubytování
  • Plocha 3 200 m²
Prodej obchodního prostoru 129 m², Žďár nad Sázavou
Prodej obchodního prostoru 129 m², Žďár nad Sázavou
Prodej obchodního prostoru 129 m², Žďár nad Sázavou

Prodej obchodního prostoru 129 m², Žďár nad Sázavou

5 490 000 Kč (42 558 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 129 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 090 m², Skorotice - Chlébské
Prodej komerční nemovitosti 1 090 m², Skorotice - Chlébské
Prodej komerční nemovitosti 1 090 m², Skorotice - Chlébské

Prodej komerční nemovitosti 1 090 m², Skorotice - Chlébské

6 395 000 Kč (5 867 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 1 090 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 090 m², Skorotice - Chlébské

6 395 000 Kč (5 867 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 1 090 m²
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory

Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory

4 980 000 Kč (47 429 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 105 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt