Počet inzerátů
79
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
5 200 000 Kč
(71 233 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej stavebního pozemku 2 813 m², Staré Hradiště
6 000 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 813 m²
Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 230 m²
Prodej obchodního prostoru 205 m², Polička
3 359 000 Kč
(16 385 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
205 m²
Prodej zemědělského objektu 270 m², Dlouhá Třebová
info v RK
Typ
zemědělské objekty
Plocha
270 m²
Prodej zemědělského objektu 600 m², Chvojenec
4 100 000 Kč
(6 833 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
600 m²
Prodej činžovního domu 140 m², Pardubice I
14 350 000 Kč
(102 500 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
140 m²
Prodej činžovního domu 1 159 m², Ústí nad Orlicí
12 500 000 Kč
(10 785 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 159 m²
Prodej výrobního prostoru 1 081 m², Třemošnice
14 500 000 Kč
(13 414 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 081 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 024 m², Stradouň
12 990 000 Kč
(12 686 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 024 m²
1
2
3
4
5