Počet inzerátů
122
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 83 m², Olomouc - Nové Sady
10 260 000 Kč
(123 614 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
83 m²
Prodej apartmánu 45 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
5 898 331 Kč
(131 074 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
45 m²
Prodej apartmánu 59 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
7 903 874 Kč
(133 964 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
59 m²
Prodej apartmánu 45 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
3 614 064 Kč
(80 313 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
45 m²
Prodej bytu 3+kk 45 m², Hranice I-Město
3 985 000 Kč
(88 556 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m², Hranice I-Město
5 475 000 Kč
(86 905 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m², Hranice I-Město
2 950 000 Kč
(81 944 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
36 m²
Prodej obchodního prostoru 592 m², Jeseník
12 900 000 Kč
(21 791 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
592 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m², Olomouc - Nová Ulice
9 392 000 Kč
(118 886 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
79 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Olomouc - Nová Ulice
7 389 000 Kč
(99 851 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
4
5
6
7
8