Počet inzerátů
119
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 3 555 m², Prostějov
info v RK
Typ
výroba
Plocha
3 555 m²
Prodej výrobního prostoru 1 152 m², Bratrušov
8 935 000 Kč
(7 756 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 152 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Prostějov - Čechovice
6 330 000 Kč
(75 357 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej výrobního prostoru 2 290 m², Loštice
50 000 000 Kč
(21 834 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 290 m²
Prodej skladu 1 257 m², Prostějov
20 000 000 Kč
(15 911 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 257 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 810 m², Mladeč
7 900 000 Kč
(9 753 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
810 m²
Prodej výrobního prostoru 1 544 m², Tršice
15 700 000 Kč
(10 168 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 544 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Zábřeh - Dolní Bušínov
11 500 000 Kč
(19 167 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
600 m²
Prodej apartmánu 42 m², Jeseník
3 988 155 Kč
(94 956 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
42 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 42 m², Jeseník
3 988 155 Kč
(94 956 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
42 m²
1
2
3
4
5