Počet inzerátů
122
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 300 m², Olomouc
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
3 300 m²
Prodej obchodního prostoru 107 m², Jeseník
2 950 000 Kč
(27 570 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
107 m²
Prodej činžovního domu 1 024 m², Konice
24 900 000 Kč
(24 316 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 024 m²
Prodej bytu 2+kk 101 m², Staré Město - Stříbrnice
6 314 876 Kč
(62 524 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
101 m²
Prodej bytu 3+kk 118 m², Staré Město - Stříbrnice
11 893 388 Kč
(100 791 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
118 m²
Prodej bytu 2+kk 147 m², Staré Město - Stříbrnice
7 207 438 Kč
(49 030 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
147 m²
Prodej bytu 2+kk 147 m², Staré Město - Stříbrnice
7 058 677,69 Kč
(48 018 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
147 m²
Prodej bytu 2+kk 123 m², Staré Město - Stříbrnice
7 058 677,69 Kč
(57 388 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
123 m²
Prodej činžovního domu 670 m², Radslavice
23 900 000 Kč
(35 672 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
670 m²
Prodej bytu 2+kk 72 m², Litovel
5 319 365 Kč
(73 880 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
72 m²
9
10
11
12
13