Počet inzerátů
446
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej restaurace 200 m², Brno - Líšeň
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
200 m²
Prodej restaurace 127 m², Šanov
3 499 000 Kč
(27 551 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
127 m²
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Javorník nad Veličkou
4 352 000 Kč
(101 209 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej komerční nemovitosti 28 m², Javorník nad Veličkou
3 622 000 Kč
(129 357 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
28 m²
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany
11 600 000 Kč
(128 889 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
90 m²
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
2 000 m²
Prodej bytu 4+kk 136 m², Brno-Tuřany
10 890 000 Kč
(80 074 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
136 m²
Prodej rodinného domu 165 m², Brno-Tuřany
20 900 000 Kč
(126 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
165 m²
Prodej rodinného domu 103 m², Brno-Tuřany
14 600 000 Kč
(141 748 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
103 m²
4
5
6
7
8