Počet inzerátů
450
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 74 m², Brno - Husovice
9 486 000 Kč
(128 189 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Husovice
6 039 000 Kč
(131 283 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej výrobního prostoru 1 050 m², Klobouky u Brna
6 990 000 Kč
(6 657 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 050 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 400 000 Kč
(110 448 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 159 m², Brno - Žebětín
8 350 000 Kč
(52 516 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
159 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
9 750 000 Kč
(114 706 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 4+kk 155 m², Rozdrojovice
19 900 000 Kč
(128 387 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
155 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m², Rozdrojovice
12 900 000 Kč
(150 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
86 m²
Prodej bytu 4+kk 155 m², Rozdrojovice
18 900 000 Kč
(121 935 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
155 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 550 000 Kč
(112 687 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
36
37
38
39
40