Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 450

Řadit podle:
Prodej apartmánu 144 m², Hlohovec
Prodej apartmánu 144 m², Hlohovec
Prodej apartmánu 144 m², Hlohovec

Prodej apartmánu 144 m², Hlohovec

12 800 000 Kč (88 889 Kč za m²)
  • Typ apartmány
  • Plocha 144 m²
Prodej restaurace 380 m², Ivančice
Prodej restaurace 380 m², Ivančice
Prodej restaurace 380 m², Ivančice

Prodej restaurace 380 m², Ivančice

9 990 000 Kč (26 289 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 380 m²
Prodej výrobního prostoru 400 m², Moravský Krumlov
Prodej výrobního prostoru 400 m², Moravský Krumlov
Prodej výrobního prostoru 400 m², Moravský Krumlov

Prodej výrobního prostoru 400 m², Moravský Krumlov

5 306 000 Kč (13 265 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 400 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Lednice
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Lednice
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Lednice

Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Lednice

dohodou
  • Typ ubytování
  • Plocha 300 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 99 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 99 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 99 m², Brno

20 020 727 Kč (202 230 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 99 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 50 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 50 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 50 m², Brno

8 029 887 Kč (160 598 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej apartmánu 210 m², Znojmo
Prodej apartmánu 210 m², Znojmo
Prodej apartmánu 210 m², Znojmo

Prodej apartmánu 210 m², Znojmo

info v RK
  • Typ apartmány
  • Plocha 210 m²
Prodej obchodního prostoru 494 m², Brno-město
Prodej obchodního prostoru 494 m², Brno-město
Prodej obchodního prostoru 494 m², Brno-město

Prodej obchodního prostoru 494 m², Brno-město

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 494 m²
Prodej činžovního domu 256 m², Brněnské Ivanovice
Prodej činžovního domu 256 m², Brněnské Ivanovice
Prodej činžovního domu 256 m², Brněnské Ivanovice

Prodej činžovního domu 256 m², Brněnské Ivanovice

30 800 000 Kč (120 313 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 256 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Husovice
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Husovice
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Husovice

Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Husovice

6 458 000 Kč (143 511 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 45 m²

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt