Počet inzerátů
450
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 134 m², Pasohlávky
7 980 000 Kč
(59 552 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
134 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Brno - Husovice
7 883 000 Kč
(148 736 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej výrobního prostoru 231 m², Brno-Maloměřice a Obřany
22 900 000 Kč
(99 134 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
231 m²
Prodej apartmánu 285 m², Strachotín
9 900 000 Kč
(34 737 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
285 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
7 550 000 Kč
(111 029 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 300 000 Kč
(108 955 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej činžovního domu 300 m², Brno - Ponava
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
300 m²
Prodej restaurace 118 m², Tvarožná Lhota
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
118 m²
Prodej obchodního prostoru 83 m², Blansko
8 550 000 Kč
(103 012 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
83 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 145 m², Prušánky
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
145 m²
31
32
33
34
35