Počet inzerátů
446
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 62 m², Brno - Husovice
10 261 000 Kč
(165 500 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
6 570 000 Kč
(142 826 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Brno - Zábrdovice
6 470 000 Kč
(140 652 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej komerční nemovitosti 103 m², Brno
4 000 000 Kč
(38 835 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
103 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 133 m², Brno - Staré Brno
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 133 m²
Prodej restaurace 1 133 m², Brno - Staré Brno
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
1 133 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Trnitá
5 399 000 Kč
(179 967 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Brno - Trnitá
5 299 000 Kč
(151 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice
6 988 500 Kč
(95 733 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice
7 585 000 Kč
(96 013 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
79 m²
1
2
3
4
5