Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany

Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany

9 090 000 Kč (137 727 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 66 m²
Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany
Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany
Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany

Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany

21 500 000 Kč (137 821 Kč za m²)
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 156 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany

Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany

11 490 000 Kč (143 625 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 80 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav

4 250 000 Kč (114 865 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 37 m²
Prodej obchodního prostoru 272 m², Znojmo
Prodej obchodního prostoru 272 m², Znojmo
Prodej obchodního prostoru 272 m², Znojmo

Prodej obchodního prostoru 272 m², Znojmo

5 800 000 Kč (21 324 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 272 m²
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice

Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice

6 988 500 Kč (95 733 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 73 m²
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice

Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice

7 585 000 Kč (96 013 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 79 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav

Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav

5 750 000 Kč (95 833 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 60 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav

Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav

5 620 000 Kč (90 645 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 62 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav

Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav

8 350 000 Kč (91 758 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 91 m²

  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt