Chci koupit Jihomoravský kraj

Počet inzerátů 446

Řadit podle:
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo

Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo

info v RK
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 115 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m², Znojmo
Prodej bytu 3+kk 74 m², Znojmo
Prodej bytu 3+kk 74 m², Znojmo

Prodej bytu 3+kk 74 m², Znojmo

6 600 000 Kč (89 189 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 74 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m², Znojmo
Prodej bytu 1+kk 48 m², Znojmo
Prodej bytu 1+kk 48 m², Znojmo

Prodej bytu 1+kk 48 m², Znojmo

4 500 000 Kč (93 750 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 48 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Znojmo
Prodej bytu 1+kk 35 m², Znojmo
Prodej bytu 1+kk 35 m², Znojmo

Prodej bytu 1+kk 35 m², Znojmo

3 500 000 Kč (100 000 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo
Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo
Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo

Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo

4 100 000 Kč (95 349 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 43 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno-střed
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno-střed
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno-střed

Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno-střed

8 790 000 Kč (129 265 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 68 m²
Prodej obchodního prostoru 210 m², Nebovidy
Prodej obchodního prostoru 210 m², Nebovidy
Prodej obchodního prostoru 210 m², Nebovidy

Prodej obchodního prostoru 210 m², Nebovidy

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 210 m²
Prodej skladu 834 m², Letovice
Prodej skladu 834 m², Letovice
Prodej skladu 834 m², Letovice

Prodej skladu 834 m², Letovice

12 900 000 Kč (15 468 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 834 m²
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice

Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice

12 900 000 Kč (15 468 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 834 m²
Prodej skladu 38 000 m², Hrušovany u Brna
Prodej skladu 38 000 m², Hrušovany u Brna
Prodej skladu 38 000 m², Hrušovany u Brna

Prodej skladu 38 000 m², Hrušovany u Brna

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 38 000 m²

  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt