Počet inzerátů
446
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 45 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(106 667 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 45 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(106 667 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 56 m², Břeclav
4 960 000 Kč
(88 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
56 m²
Prodej garážového stání 14 m², Brno
750 000 Kč
(53 571 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
3 975 000 Kč
(113 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí
5 450 000 Kč
(102 830 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Zábrdovice
6 360 000 Kč
(141 333 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m², Brno - Zábrdovice
5 320 000 Kč
(147 778 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
36 m²
1
2
3
4
5