Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 916 m², Šebířov
7 690 000 Kč
(8 395 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
916 m²
Prodej komerční nemovitosti 360 m², Malšín
7 900 000 Kč
(21 944 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
360 m²
Prodej činžovního domu 200 m², České Budějovice
7 100 000 Kč
(35 500 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
200 m²
Prodej obchodního prostoru 300 m², Opařany - Oltyně
6 500 000 Kč
(21 667 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
300 m²
Prodej činžovního domu 549 m², Strakonice
10 500 000 Kč
(19 126 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
549 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 143 m², Český Krumlov - Latrán
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
143 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 325 m², Mladá Vožice
56 000 000 Kč
(42 264 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 325 m²
Prodej činžovního domu 250 m², Strakonice I
12 500 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
250 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 793 m², Vyšší Brod
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
793 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 267 m², Kestřany
14 250 000 Kč
(53 371 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
267 m²
1
2
3
4
5