Počet inzerátů
111
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 110 m², Želnava
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
1 110 m²
Prodej apartmánu 259 m², Albeř
9 890 000 Kč
(38 185 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
259 m²
Prodej činžovního domu 1 800 m², Dražíč
22 900 000 Kč
(12 722 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 800 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 302 m², Rožmberk nad Vltavou
12 590 000 Kč
(41 689 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
302 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 726 m², Skrýchov u Malšic - Dudov
21 900 000 Kč
(30 165 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
726 m²
Prodej činžovního domu 597 m², Mladá Vožice
9 900 000 Kč
(16 583 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
597 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m², Horní Planá
6 069 600 Kč
(7 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Horní Planá
5 862 500 Kč
(6 700 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m², Horní Planá
7 062 600 Kč
(7 900 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
894 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m², Horní Planá
6 230 800 Kč
(7 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
842 m²
1
2
3
4
5