Chci koupit okres Klatovy

Počet inzerátů 37

Řadit podle:
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 614 m², Červené Poříčí
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 614 m², Červené Poříčí
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 614 m², Červené Poříčí

Prodej nemovitosti pro ubytování 1 614 m², Červené Poříčí

info v RK
  • Typ ubytování
  • Plocha 1 614 m²
Prodej výrobního prostoru 1 098 m², Klatovy
Prodej výrobního prostoru 1 098 m², Klatovy
Prodej výrobního prostoru 1 098 m², Klatovy

Prodej výrobního prostoru 1 098 m², Klatovy

dohodou
  • Typ výroba
  • Plocha 1 098 m²
Prodej zemědělského objektu 1 371 m², Plánice
Prodej zemědělského objektu 1 371 m², Plánice
Prodej zemědělského objektu 1 371 m², Plánice

Prodej zemědělského objektu 1 371 m², Plánice

7 200 000 Kč (5 252 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 1 371 m²
Prodej obchodního prostoru 82 m², Železná Ruda
Prodej obchodního prostoru 82 m², Železná Ruda
Prodej obchodního prostoru 82 m², Železná Ruda

Prodej obchodního prostoru 82 m², Železná Ruda

6 150 000 Kč (75 000 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 82 m²
Prodej obchodního prostoru 238 m², Železná Ruda
Prodej obchodního prostoru 238 m², Železná Ruda
Prodej obchodního prostoru 238 m², Železná Ruda

Prodej obchodního prostoru 238 m², Železná Ruda

15 470 000 Kč (65 000 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 238 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 230 m², Čachrov
Prodej nemovitosti pro ubytování 230 m², Čachrov
Prodej nemovitosti pro ubytování 230 m², Čachrov

Prodej nemovitosti pro ubytování 230 m², Čachrov

7 990 000 Kč (34 739 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 230 m²
Prodej činžovního domu 683 m², Hamry
Prodej činžovního domu 683 m², Hamry
Prodej činžovního domu 683 m², Hamry

Prodej činžovního domu 683 m², Hamry

info v RK
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 683 m²
Prodej zemědělského objektu 428 m², Dolany
Prodej zemědělského objektu 428 m², Dolany
Prodej zemědělského objektu 428 m², Dolany

Prodej zemědělského objektu 428 m², Dolany

2 145 200 Kč (5 012 Kč za m²)
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 428 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 439 m², Srní
Prodej nemovitosti pro ubytování 439 m², Srní
Prodej nemovitosti pro ubytování 439 m², Srní

Prodej nemovitosti pro ubytování 439 m², Srní

info v RK
  • Typ ubytování
  • Plocha 439 m²
Prodej bytu 3+kk 112 m², Železná Ruda
Prodej bytu 3+kk 112 m², Železná Ruda
Prodej bytu 3+kk 112 m², Železná Ruda

Prodej bytu 3+kk 112 m², Železná Ruda

18 869 000 Kč (168 473 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 112 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt