Počet inzerátů
13
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 481 364 Kč
(120 047 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 388 430 Kč
(99 737 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 507 136 Kč
(120 936 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
1
2