Chci koupit okres Brno-venkov

Počet inzerátů 57

Řadit podle:
Prodej bytu 4+kk 84 m², Tišnov
Prodej bytu 4+kk 84 m², Tišnov
Prodej bytu 4+kk 84 m², Tišnov

Prodej bytu 4+kk 84 m², Tišnov

13 465 040 Kč (160 298 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 84 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov
Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov

Prodej bytu 2+kk 44 m², Tišnov

6 200 497 Kč (140 920 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej výrobního prostoru 1 382 m², Nedvědice
Prodej výrobního prostoru 1 382 m², Nedvědice
Prodej výrobního prostoru 1 382 m², Nedvědice

Prodej výrobního prostoru 1 382 m², Nedvědice

27 000 000 Kč (19 537 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 1 382 m²
Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Malešovice
Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Malešovice
Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Malešovice

Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Malešovice

31 000 000 Kč (5 167 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 6 000 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky

Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky

5 990 000 Kč (110 926 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Pasohlávky
Prodej bytu 2+kk 65 m², Pasohlávky
Prodej bytu 2+kk 65 m², Pasohlávky

Prodej bytu 2+kk 65 m², Pasohlávky

7 460 000 Kč (114 769 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 65 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m², Tišnov
Prodej bytu 4+kk 73 m², Tišnov
Prodej bytu 4+kk 73 m², Tišnov

Prodej bytu 4+kk 73 m², Tišnov

9 842 800 Kč (134 833 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 73 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Tišnov
Prodej bytu 3+kk 75 m², Tišnov
Prodej bytu 3+kk 75 m², Tišnov

Prodej bytu 3+kk 75 m², Tišnov

10 245 500 Kč (136 607 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Prodej obchodního prostoru 282 m², Ostrovačice
Prodej obchodního prostoru 282 m², Ostrovačice
Prodej obchodního prostoru 282 m², Ostrovačice

Prodej obchodního prostoru 282 m², Ostrovačice

7 290 000 Kč (25 851 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 282 m²
Prodej obchodního prostoru 373 m², Kuřim
Prodej obchodního prostoru 373 m², Kuřim
Prodej obchodního prostoru 373 m², Kuřim

Prodej obchodního prostoru 373 m², Kuřim

rezervováno
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 373 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt