Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(137 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
8 890 000 Kč
(134 697 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
6 800 000 Kč
(121 429 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(143 625 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
80 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Trnitá
5 399 000 Kč
(179 967 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Brno - Trnitá
5 299 000 Kč
(151 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Pronájem bytu 1+kk 25 m², Praha
15 000 Kč za měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Pronájem bytu 2+1 59 m², Havířov-Prostř.Suchá - Havířov - Prostřední Suchá
7 550 Kč za měsíc
(1 536 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
59 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
8 094 000 Kč
(110 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
4
5
6
7
8