Počet inzerátů
644
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 40 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(99 975 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 71 m², Český Brod
6 990 000 Kč
(98 451 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
71 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod
7 290 000 Kč
(108 806 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod
6 790 000 Kč
(101 343 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Český Brod
6 790 000 Kč
(99 853 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Brno - Maloměřice
3 680 000 Kč
(147 200 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Pronájem bytu 2+kk 57 m², Brno - Zábrdovice
28 000 Kč za měsíc
(5 895 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice
9 289 500 Kč
(189 582 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 1+1 28 m², Brno - Maloměřice
4 610 000 Kč
(164 643 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
28 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Brno
7 158 375 Kč
(135 064 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
22
23
24
25
26