Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod
4 699 000 Kč
(114 610 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m², Český Brod
6 499 000 Kč
(92 843 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 324 380 Kč
(98 281 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
3 183 579 Kč
(113 699 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 388 430 Kč
(99 737 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 507 136 Kč
(120 936 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Pronájem bytu 2+kk 54 m², Brno - Ponava
20 990 Kč za měsíc
(4 664 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Plzeň - Skvrňany
15 900 Kč za měsíc
(4 770 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha
5 897 955 Kč
(173 469 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha
5 793 028 Kč
(175 546 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
20
21
22
23
24