Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vršovice
14 900 000 Kč
(222 388 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m², Praha - Vršovice
14 800 000 Kč
(246 667 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
60 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Praha - Strašnice
23 000 Kč za měsíc
(6 900 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 5+kk 234 m², Praha
68 609 923 Kč
(293 205 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
234 m²
Prodej bytu 4+kk 163 m², Praha
45 464 513 Kč
(278 923 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
163 m²
Pronájem bytu 1+kk 37 m², Praha - Vršovice
17 470 Kč za měsíc
(5 666 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Praha - Karlín
23 000 Kč za měsíc
(6 900 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vršovice
13 050 000 Kč
(194 776 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Vršovice
12 000 000 Kč
(226 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Vysočany
11 600 000 Kč
(214 815 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
15
16
17
18
19