Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 599 000 Kč
(87 484 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Bystřice nad Pernštejnem
6 799 000 Kč
(80 940 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 799 000 Kč
(93 532 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 499 000 Kč
(92 079 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
38 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 899 000 Kč
(95 098 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Bystřice nad Pernštejnem
4 949 000 Kč
(89 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
10 300 000 Kč
(180 702 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 900 000 Kč
(173 684 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
13 100 000 Kč
(181 944 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 200 000 Kč
(196 774 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
14
15
16
17
18