Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice
6 990 000 Kč
(174 750 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
6 240 000 Kč
(127 347 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice
11 900 000 Kč
(156 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
5 844 825 Kč
(114 604 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
7 638 950 Kč
(101 853 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
5 514 075 Kč
(106 040 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 1+kk 45 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(106 667 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 45 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(106 667 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 56 m², Břeclav
4 960 000 Kč
(88 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
56 m²
11
12
13
14
15