Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 35 m², Znojmo
3 500 000 Kč
(100 000 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo
4 100 000 Kč
(95 349 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno-střed
8 790 000 Kč
(129 265 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Brno
6 650 000 Kč
(138 542 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m², Praha - Žižkov
14 335 955 Kč
(174 829 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
82 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Brno
7 650 000 Kč
(117 692 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Pronájem bytu 1+kk 28 m², Praha - Hloubětín
19 500 Kč za měsíc
(8 357 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice
6 190 000 Kč
(167 297 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice
7 590 000 Kč
(130 862 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice
8 730 000 Kč
(158 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
55 m²
10
11
12
13
14