Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 70 m², Praha - Hloubětín
11 532 363 Kč
(164 748 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m², Praha - Dolní Počernice
11 523 067 Kč
(162 297 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m², Praha - Žižkov
13 877 360 Kč
(195 456 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 027 361 Kč
(200 912 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 565 954 Kč
(168 665 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m², Praha - Žižkov
14 335 955 Kč
(174 829 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
82 m²
Prodej bytu 4+kk 115 m², Znojmo
info v RK
Typ
byty 4+kk
Plocha
115 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m², Znojmo
6 600 000 Kč
(89 189 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo
3 700 000 Kč
(86 047 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m², Znojmo
4 500 000 Kč
(93 750 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
48 m²
9
10
11
12
13